.

"אמנות החיים"

קורס מדיטציה וצמיחה אישית כדרך חיים שתאפשר לך להשתחרר ממגבלות וממתחים נפשיים, לגלות חופש, איזון ושלווה וליהנות מרמות חדשות של יצירתיות והצלחה!

אם אינכם מוצאים שקט ורוב מה שאתם חווים הוא בלבול ומועקה.

אם אתם רוצים להפחית מתחים, לחצים, חרדות, דאגות ומחשבות מטרידות ואובססיביות.


אם אתם בשלים ומוכנים להשתחרר מכל מיני מחסומים נפשיים, מהתניות העבר, מאמונות מעכבות ומחסמים רגשיים.


אם נמאס לכם להילחם בעצמכם, לבקר את עצמכם ולהלקות את עצמכם שוב ושוב.

אם אתם מרגישים שמשהו מהותי חסר בחייכם ויש לכם כמיהה לחוש שלמים ושמחים יותר, רצון לחיות אחרת.

אם אתם מותשים וחסרי אנרגיה...אם אתם זקוקים לאנרגיות חדשות ורעננות, להשראה, למוטיבציה חדשה להיות, לקום ולעשות.

אם אתם כבר מתרגלים מדיטציה, אך נתקלים בקשיים ובמכשולים ומרגישים שמשהו לא עובד.

אם אתם מתקשים להתמיד בעבודה הפנימית לבד ואתם זקוקים להכוונה, להדרכה ולמסגרת תומכת.

אם אתם מאוכזבים משיטות קודמות, עייפים ומתוסכלים מלחפש ולחפש מבלי למצוא!

אם הרגשתם שאחד או יותר מהמשפטים שנכתבו כאן
נוגע בכם, הקורס הזה נוצר בדיוק בשבילכם! 

קורס מדיטציה וצמיחה אישית-רוחנית כמקור
לחיים פוריים מתוך שלווה, אהבה ואושר בלתי מותנים.

√ הגברת הריכוז, המיקוד והאפקטיביות.

√ לגלות רמות חדשות של אנרגיה, חיוניות, השראה ויצירתיות.

√ להתעצבן פחות, לאהוב יותר! √ לגלות את עצמך כמו שמעולם לא הכרת, לפגוש את טבעך האמיתי.

√ להשתחרר מאמונות מעכבות, מדעות קדומות ומכאבי העבר.

√ שינוי בגישה ובפרופורציות שיאפשר לך לחיות בקלילות, בשמחה וברוחב לב.


√ לחוות חופש מכבלי החשיבה וליהנות מבהירות ושקט נפשי.

√ להפחית מתח וליהנות משלווה פנימית אמיתית.

√ זה לא 'חוג מדיטציה'. הקורס הזה ישפיע על כל תחומי החיים שלך!

אמנות החיים: קורס בן 3 חודשים בהנחיית יואב זילכה

"זהו הקורס הכי מעמיק, הכי איכותי והכי עוצמתי שאי פעם יצרתי!"

7 מפגשים קבוצתיים (בני 4 שעות) + 3 מפגשים אישיים אחד על אחד עם יואב.

שימו לב: לשם הקפדה על איכות גבוהה ויחס אישי,
מספר המשתתפים מוגבל למקסימום 10 אנשים עם לבבות פתוחים!

למה קורס "אמנות החיים"?

√ הערך הגבוה ביותר בתמורה להשקעה שלכם

בדיוק כך! אם ברצונכם ללמוד ולתרגל מדיטציה כדרך חיים ובכך להביא לשינוי מהותי באיכות חייכם, הקורס הזה נותן לכם מענה מושלם ומדויק. אם מחשבים את מספר השעות של הקורס והבונוס ביחד, מגיעים לכ-50 שעות. הזמן היקר הזה בשיעורי מדיטציה פרטיים או בליווי 1:1 אצלי שווה כמעט 13,000 ש"ח. משמע הקורס הזה לא רק נותן לכם המון, אלא גם חוסך לכם המון כסף.


√ מתאים לכל הרמות, גם למתחילים וגם למתקדמים

בין אם מעולם לא תרגלתם מדיטציה ובין אם אתם מתרגלים מדיטציה כבר שנים רבות, בשני המקרים הקורס יועיל לכם רבות. למתחילים שבכם הוא יהווה כניסה רכה ובהירה לעולם המדיטציה ולמתקדמים הוא יעשה סדר חשוב ומדויק ביסודות, יפשט את העניין ויעמיק את דרככם הרוחנית.


√ אחריות מלאה! לא התחברתם, קיבלתם את כל הכסף
בחזרה

במקום שהסיכון יהיה עליכם, אנחנו לוקחים אותו עלינו. אם עד סוף המפגש השלישי של הקורס תרגישו שזה לא בשבילכם, דברו איתי וקבלו החזר מלא של השקעתכם.


√ משפחה קטנה, אוהבת ותומכת של אנשים שמחויבים להתעוררות רוחנית

אתם הולכים להיות חלק ממשפחה של עד 20 אנשים עם לבבות פתוחים, שבאמת באמת מחויבים לחיות חיים פוריים מתוך שלווה, אהבה ואושר בלתי מותנים!


√ קיצור דרך משמעותי וחסכון רב של אנרגיה, זמן, כסף ותסכולים

ייתכן שתוכלו להפיק את הערך המהותי של הקורס הזה גם בלעדיו, בעזרת התבוננות פנימית מתמדת ותרגול עצמאי של מדיטציה. אולי גם תלכו לאיזה ריטריט מדי פעם ואולי אף לפגישה אישית עם מורה רוחני כזה או אחר. זה יכול לקחת לכם שנה, 5 שנים, 10 שנים, 25 שנים, 50 שנים ואולי גם חיים שלמים לא יספיקו. אינני יודע כמה זמן יידרש במקרה שלכם. מה שאני יכול להבטיח לכם זה שהקורס הזה נותן לכם קיצור דרך בלתי רגיל וקפיצה משמעותית במסע האישי-רוחני שלכם. זה חשוב מאין כמוהו מפני שזה חוסך לכם משאבים רבים ותסכולים רבים.


√ סוף סוף תלמדו את "אמנות החיים"

מתישהו הגעתם לעולם הזה ומתישהו תלכו ממנו. לא היתה לכם שליטה על לידתכם וגם אינכם יכולים לנבא מראש מתי תלכו. אבל מה קורה באמצע? איך אתם חיים? האם אי פעם מישהו הקדיש מזמנו כדי ללמד אתכם איך לחיות?? לא איך לשרוד! אלא איך לחיות חיים פוריים מתוך שלווה, אהבה ואושר בלתי מותנים? הקורס הזה כשמו כן הוא - קורס אמנות החיים. לא מדובר כאן בחוג שבועי למדיטציה. ההתייחסות היא רחבה, עמוקה ושלמה. בקורס הזה ניגע בכל תחומי החיים שלכם. בואו לגלות את עצמכם ואת החיים מחדש.

מתי? כמה? ואיפה?

המפגשים הקבוצתיים יתקיימו בימי שישי, בין השעות: 9:00 עד 13:30 בתל אביב. המיקום המדוייק יימסר בהמשך, אך חשוב לציין שבכל מקרה אנחנו נבחר מקום בעל גישה נוחה הן למגיעים ברכב והן למגיעים בתחבורה ציבורית. כמו כן, תהיה במקום חנייה למשתתפים.

המפגשים האישיים ייקבעו בנפרד מול יואב. כך שבכל חודש יתקיימו 2 מפגשים קבוצתיים ומפגש אישי אחד. הקורס כולו יימשך כשלושה חודשים.

תאריך תחילת הקורס: 9 בינואר 2015.

מחיר הקורס: 2,500 ש"ח.

הצעה מיוחדת לנרשמים עד ולא יאוחר מיום שישי 19.12.14
או עד הגעה למכסת המשתתפים המקסימלית (10 אנשים):


רק 225 ש"ח X עד 10 תשלומים שווים ללא ריבית (סה"כ: 2,250 ש"ח כולל מע"מ).

או בתשלום אחד מוזל של 2,100 ש"ח בלבד.

מרגישים שהקורס הזה נולד בשבילכם?

לתיאום שיחת ייעוץ, הירשמו כאן ואצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

שם מלא *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

"עובדתית השינויים שעברתי במהלך החצי שנה האחרונה הם מהותיים ומשמעותיים שאין לי דרך לתאר. אין ספק שיש לך חלק בכוח שדחף אותי לעשות את הקפיצה הקוונטית שחוויתי, ובעיצוב של המציאות הממשית שנוצרה בעקבות זה. אני מודה לך על היותך, על חלקך, על האור שבך".

(לימור בר שלמה)

"השתתפתי בכמה סדנאות למודעות עצמית אבל רק כשפגשתי אותך בסדנה שלך ולאחר מכן גם הפכת למנטור שלי, התחלתי סוף סוף לתפוס את המשמעות האמיתית של השינוי!!! תודה שהארת לי את השביל שלי וגרמת לי ללכת בו בצעד בטוח, ובאמונה אינסופית".

(אסנת שטרית)

"יואב תודה, אני מקבלת הרבה הרבה מיילים בנושאים בהם גם אתה עוסק. אתה הגדול מכולם, היותר אנושי, הפחות אינטרסנט, מי שהאחר מעבר לדף האינטרנט עומד למולו ואתה רוצה בחינוכו ורוצה לתרום לידע שלו. תודה בכל אופן שאתה קיים.. נו.. מה עוד ניתן לאמר. ולאחל לך הרבה פרנסה והצלחה בכל. כן. לך ולשכמותך מגיע".

(תירזה עבודי)

"הצלחת לשלב בין כלים חשובים ולימוד "תאורטי" של תהליכים מתקדמים לבין תוכנית פרקטית ליישום מיידי בעסק. הבאת אותי למצב שאני בפעולה ובתנועה כל הזמן. עודדת אותי למצוא פתרונות והעלית פתרונות יצירתיים להתקדמות. אני שמח על כך שעברתי תהליך מנטורינג איתך שתרם לי המון בתחום האישי והעיסקי. תודה רבה!"

(איציק עובדיה)

"במפגשים אלו זכיתי להכיר את יואב זילכה, אשר הראה לי מי אני ומה אני שווה באמת. בהזדמנות זו אני מודה, כי במפגשים הראשונים היססתי המון לגבי סוג השינוי שאני רוצה לעבור ובעיקר האם שינוי בכלל אפשרי. במפגש השלישי התחלתי להבין כמה כוח טמון במפגשים אלו, התחלתי לראות דברים בצורה שונה ממה שראיתי עד עכשיו ובעיקר לחשוב בצורה שונה".

(תודה, י')

"בוקר טוב יואבי אני לא מחמיצה שום כתבה שלך ועלי לציין שאתה פשוט איש מעניין וכייף לי לקרוא את הכתבות שלך. שיהיה יום נפלא ותודה גדולה".

(יפה)

"אני מודה שבכל מסע מה שבאמת חשוב לי זאת הדרך,והחברה. אז הדרך היתה מפתיעה, מפותלת,עם עליות וירידות אך מרתקת ומסקרנת...בכל העליות הפיתולים והירידות ידעתי שהחברה והלווי יהיה מקצועי ונעים,כך שאת מקומו של החשש ..הפחד..החוסר אמון..תפס אמון,שמחה וסקרנות מתמשכת. אני זוכרת שלמדתי פאנג שוואי ,היה דבר אחד אצל הסינים שקובע וזאת הכוונה. כשהכוונה ברורה אצלהם אפשר להתגבר כמעט על הכל.. ואני חושבת שהיתה כאן כוונה שלך המאד ברורה וזה עזר לי להיות ברורה יותר לגבי הכוונות שלי בדרך.ולהתמקד. השלווה שלך מעוררת בי קינאה. מי יודע אולי יום אחד אגיע לזה..ואם לא גם טוב.והעיקר הדרך.. בטוח שאין מפגשים מקריים, אתה היית שם בזמן ובמקום הנכון,ואני זרמתי עם זה בניגוד להרגלי.וטוב שכך. בנימה אופטימית זאת אני מזמינה אותך להמשיך לעשות זומינג בעולם הזה . אני שמחה שהכרתי אותך ..ותודה ענקית מכל הלב".

(שרה)

"לאחר תהליך המנטורינג שלי עם יואב שבו קיבלתי את הבסיס להצלחה בחיים, אני שמחה להצהיר שיש לי הרבה יותר כוח ,כלומר רמת המוטיבציה שלי והשאיפה לפעול ולהעצים השתפרה פלאים! אני הרבה יותר בטוחה בעצמי ועומדת בראש מורם ולב שלם מאחורי ההחלטות שלי. אחד הדברים שהכי אהבתי בתהליך הוא החיבור שלי עם יואב.. הידיעה מראש שבסוף פגישה אני אצא עם חיוך גדול והמון מחשבות על הצורה שבה אני הולכת לפעול בשבוע הקרוב או בכלל בעתיד".

תודה! דנה

מיהו יואב זילכה?

יואב מדריך אנשים להתעוררות רוחנית כבסיס לחיים מאושרים, מוצלחים ופוריים. כסמכות מובילה כשזה נוגע לשילוב שבין צמיחה רוחנית להצלחה מעשית, תחום המומחיות שלו מורכב משני אלמנטים מרכזיים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה למדיטציה וצמיחה רוחנית.

במהלך 9 השנים האחרונות עושה את דרכו בצורה אינטנסיבית במעלה סולם ההתפתחות האישית והרוחנית, מתרגל התבוננות וטכניקות שונות של מדיטציה ומלווה אנשים רבים בדרך להתעוררות, לשיפור איכות חייהם ולהשגת תוצאות טובות יותר בתחומי החיים השונים. ליואב היתה הזכות (ועדיין) לעבוד עם מאות אנשים ברמה של אחד על אחד, כמו גם בסמינרים, כנסים וסדנאות. התכנים של יואב משפיעים לטובה על חייהם של אלפי אנשים בארץ ובעולם.

הוא חי את עולם האימון הרוחני כדרך חיים, במשך שנים למד את הפוטנציאל האנושי ואת אמנות החיים מטובי המורים במזרח ובמערב. יואב בוגר BA בהצטיינות בחוג למנהל עסקים ותיירות, וכן מאמן אישי ועסקי מוסמך בוגר Coaching Academy.

איזה סוג של מדיטציה יואב מלמד?

במשך שנים יואב התנסה בזרמים שונים של תרגול מדיטציה והדרכה רוחנית. המשפיעים העיקריים שבהם היו ועודם: מדיטציית ויפאסאנה, תרגילי זן בודהיזם ו-Mindfulness וכן גישות ותרגילים של מורים רוחניים דגולים כמו אקהרט טול (Eckhart Tolle) וקרישנמורטי (Jiddu Krishnamurti).

בעקבות כך ומתוך ההתנסות האישית והישירה שלו כמתרגל, נבעה בטבעיות גישתו ללימוד ולתרגול מדיטציה. השיטה של יואב היא שאין שיטה והיא נקראת פשוט: "חיי מדיטציה" - Meditative Life. שלושה עקרונות יסוד לגישה זו:

1. על מנת להפיק מהמדיטציה תועלת אמיתית, ממשית ומקסימאלית, יש להתייחס אליה ולנהוג בה כדרך חיים ולא כשיטה, חוג או טכניקה.

2. את האמת בנוגע למהותו ובנוגע למציאות, על האדם לגלות בעצמו, מכיוון שרק כך היא תשחרר אותו. לכן, אין לכפות עליו שום תורה או אידיאולוגיה, אלא להעניק לו את המרחב, את ההכוונה ואת החופש הדרושים לו למלאכה פנימית זו.

3. לתרגול חיי מדיטציה יש שני גלגלי שיניים שמניעים זה את זה ומעניקים כח אחד לשני. גלגל אחד מייצג את מה שיואב מכנה "תרגול מגרש האימונים" (התרגול המבודד והקלאסי בחדר המדיטציה) וגלגל שני מייצג את התרגול השוטף של מדיטציה בחיי היום יום, אשר אפשרי ונגיש לנו בכל רגע, בכל מקום ובכל מצב. זהו שילוב המסייע ליצירת הרמוניה ולהטמעת המדיטציה כדרך חיים חדשה. כך באופן הדרגתי מתבטלת ההפרדה בין המדיטציה לבין "שאר החיים" שלך, הכל מתאחד.

אז אמנם תיחשפו בהדרכות המדיטציה של יואב למגוון עשיר של כלים, תרגילים ושיטות, אך זאת מבלי להיצמד לשום שיטה או כלי ספציפיים כתחליף לגילוי הישיר של החיים. יואב מעודד את ההתנסות האישית והישירה של כל אדם, את הגילוי העצמאי של כל אדם.

בסגנונו תוכלו להבחין בפשטות שבהנחיה ובלימוד בגובה העיניים לצד מידת העומק והרצינות. כמו כן, בדרך לימוד יצירתית, מסקרנת ומהנה הכוללת כלים ותרגילים חדשניים המתאימים יותר לאורח חיינו המודרני והמערבי.

מרגישים שהקורס הזה נולד בשבילכם?

לתיאום שיחת ייעוץ, הירשמו כאן ואצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

שם מלא *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.