.

מחפשים מאמן אישי או מנטור?
מנטורינג אחד על אחד עם יואב זילכה

אם אתם מעוניינים בליווי אישי
ומדויק עבורכם, הגעתם למקום הנכון! 

  מוכנים לחשוף את המעצורים הפנימיים ולפרוץ את הגבולות של עצמכם?

√  מחפשים הכוונה, אימון וכלים שיאפשרו לכם ליהנות מחיים מאושרים ומאוזנים יותר?

√  רוצים ללמוד איך להשתחרר ממתח, תסכול ודאגה ולחיות מתוך שלוות נפש, בהירות והשראה?

לתיאום פגישה אישית או לקבלת מידע נוסף מלאו פרטיכם כאן

לשאלות ולפרטים נוספים: 054-79-29-566
 או yoav@mentorme.co.il
 

 "עובדתית השינויים שעברתי במהלך החצי שנה האחרונה הם מהותיים ומשמעותיים שאין לי דרך לתאר. אין ספק שיש לך חלק בכוח שדחף אותי  לעשות את הקפיצה הקוונטית שחוויתי, ובעיצוב של המציאות הממשית שנוצרה בעקבות זה. אני מודה לך על היותך, על חלקך, על האור שבך".

 (לימור בר שלמה)


 "הצלחת לשלב בין כלים חשובים ולימוד "תאורטי" של תהליכים מתקדמים לבין תוכנית פרקטית ליישום מיידי בעסק. הבאת אותי למצב שאני בפעולה  ובתנועה כל הזמן. עודדת אותי למצוא פתרונות והעלית פתרונות יצירתיים להתקדמות. אני שמח על כך שעברתי תהליך מנטורינג איתך שתרם לי המון  בתחום האישי והעיסקי. תודה רבה!"

 (איציק עובדיה)


 "השתתפתי בכמה סדנאות למודעות עצמית אבל רק כשפגשתי אותך בסדנה שלך ולאחר מכן גם הפכת למנטור שלי, התחלתי סוף סוף לתפוס את  המשמעות האמיתית של השינוי!!! תודה שהארת לי את השביל שלי וגרמת לי ללכת בו בצעד בטוח, ובאמונה אינסופית".

(אסנת שטרית) 


 "במפגשים אלו זכיתי להכיר את יואב זילכה, אשר הראה לי מי אני ומה אני שווה באמת. בהזדמנות זו אני מודה, כי במפגשים הראשונים היססתי המון  לגבי סוג השינוי שאני רוצה לעבור ובעיקר האם שינוי בכלל אפשרי. במפגש השלישי התחלתי להבין כמה כוח טמון במפגשים אלו, התחלתי לראות  דברים בצורה שונה ממה שראיתי עד עכשיו ובעיקר לחשוב בצורה שונה".

 (תודה, י')


 "אני מודה שבכל מסע מה שבאמת חשוב לי זאת הדרך,והחברה. אז הדרך היתה מפתיעה, מפותלת,עם עליות וירידות אך מרתקת ומסקרנת...בכל  העליות הפיתולים והירידות ידעתי שהחברה והלווי יהיה מקצועי ונעים,כך שאת מקומו של החשש ..הפחד..החוסר אמון..תפס אמון,שמחה וסקרנות  מתמשכת. אני זוכרת שלמדתי פאנג שוואי ,היה דבר אחד אצל הסינים שקובע וזאת הכוונה. כשהכוונה ברורה אצלהם אפשר להתגבר כמעט על הכל..  ואני חושבת שהיתה כאן כוונה שלך המאד ברורה וזה עזר לי להיות ברורה יותר לגבי הכוונות שלי בדרך.ולהתמקד. 
השלווה שלך מעוררת בי קינאה.  מי יודע אולי יום אחד אגיע לזה..ואם לא גם טוב.והעיקר הדרך.. בטוח שאין מפגשים מקריים, אתה היית שם בזמן ובמקום הנכון,ואני זרמתי עם זה  בניגוד להרגלי.וטוב שכך.  בנימה אופטימית זאת אני מזמינה אותך להמשיך לעשות זומינג בעולם הזה . אני שמחה שהכרתי אותך ..ותודה ענקית  מכל הלב".

 (שרה)

מיהו יואב זילכה?

יואב הוא סמכות מובילה כשזה נוגע לשילוב שבין צמיחה רוחנית להצלחה מעשית. תחום המומחיות שלו מורכב משני אלמנטים מרכזיים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה לצמיחה רוחנית. במהלך 9 השנים האחרונות עושה את דרכו בצורה אינטנסיבית במעלה סולם ההתפתחות האישית והרוחנית, מתרגל התבוננות וטכניקות שונות של מדיטציה ומלווה אנשים רבים בדרך להתעוררות, לשיפור איכות חייהם ולהשגת תוצאות טובות יותר בתחומי החיים השונים. ליואב היתה הזכות (ועדיין) לעבוד עם מאות אנשים ברמה של אחד על אחד, כמו גם בסמינרים, כנסים וסדנאות. התכנים של יואב משפיעים לטובה על חייהם של אלפי אנשים בארץ ובעולם. הוא חי את עולם האימון הרוחני כדרך חיים, במשך שנים למד את הפסיכולוגיה של ההצלחה, את מדע ההצלחה, את הפוטנציאל האנושי ואת אמנות החיים מטובי המורים במזרח ובמערב. בוגר BA בהצטיינות בחוג למנהל עסקים ותיירות, ומאמן אישי ועסקי מוסמך בוגר Coaching Academy. 

יואב מדריך אנשים לצמיחה רוחנית ומדיטציה כמקור לחיים פוריים מתוך שלווה, אהבה ואושר בלתי מותנים. וזאת, דרך מספר מוקדי פעילות:

1. מנטורינג אחד על אחד.
2. הרצאות, סדנאות וקורסים בתחום ההתפתחות האישית.
3. לימודי מדיטציה ליחידים ולקבוצות.
4. פיתוח מוצרים, כלים ותכנים בתחום מומחיותו.

עד היום כתב למעלה מ-300 מאמרים בנושאים הקשורים להצלחה, מוטיבציה, צמיחה רוחנית והתפתחות אישית. כמו כן, פיתח מספר מוצרי מידע בתחום והיו לו מספר הופעות בתקשורת.

√ להפיק מעצמך את הטוב ביותר ולחיות חיים עשירים בכל המובנים.

√ לחוות טרנספורמציה אמיתית, ליצור שינויים עמוקים ועוצמתיים בתחומי חייך השונים.

√ ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר המאופיינת במימדים חדשים של שלווה, חיוניות, קלילות ושמחה.

√ לגלות מה באמת עוצר או מעכב אותך ולהמריא לדרך חדשה בחיים.

√ להתמודד באומץ וביעילות עם אתגרי החיים ולפעול בעוצמה, בהתלהבות ובעקביות למען מטרותיך.

 √ להביא את עצמך לידי ביטוי מלא יותר ולפתח מיומנויות אישיות ומקצועיות.

 √ ליהנות מעשייה איכותית ולהגיע להישגים ולפריצות דרך.


מנטורינג אחד על אחד עם יואב זילכה
- תאמו כבר עכשיו פגישה אישית

© כל הזכויות שמורות ליואב זילכה- Mentor Me

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.