.

איך להנות מחופש נפשי מוחלט כאן ועכשיו?

  בואו לגלות זאת ב"פרדוקס החופש"
מפגש תרגול ולימוד מדיטציה מיוחד בהנחיית יואב זילכה

יום שישי, 20 באוקטובר 2017
09:15 מתכנסים
09:30-11:15 תרגול ולימוד (כולל הפסקה באמצע)

עלות השתתפות: 80 ש"ח לאדם
בפתח תקווה (שכונת אם המושבות הותיקה) 

להרשמה מלאו פרטיכם כאן...

למה שתבזבזו את זמנכם היקר ועוד ביום שישי, בשביל המפגש הזה?

הרי אתם יכולים לעשות הרבה דברים אחרים: סידורים, קניות, לפגוש חבר/ה לקפה, ללכת לים, לעשות ספורט, לקחת את הילדים לבריכה או כל דבר אחר שלא חשבתי עליו כשכתבתי את הפסקה הזו... אז למה שתקדישו את ה"פריים טיים" של יום שישי בבוקר למפגש מדיטציה? התשובה אולי נמצאת דווקא בשאלה אחרת שאני מאוד ממליץ לכם לשאול את עצמכם מעת לעת (בייחוד כשאתם מוטרדים או עמוסים):
"מה חשוב לי באמת? מה חשוב בחיי יותר מכל דבר אחר?"

סביר להניח שזה לא יהיה רק דבר אחד אלא כמה דברים. סביר גם להניח שלפחות אחד מהדברים האלה יהיה הבריאות והאושר שלכם ושל אהובי ליבכם. אני לא בטוח שיש משהו חשוב יותר מלהיות שלווים ומאושרים, הן עבור עצמנו והן עבור משפחתנו והקרובים לנו. אם כך, כמה מהדברים שאנו עושים בשגרה תורמים בעקביות לשלוות הנפש ולאושר שלנו? מה אנו עושים כדי להיות פחות טרודים ומתוחים ויותר פנויים וחיוניים?

"יואב, תודה שהסבת את תשומת ליבי לשקט ועל המתנה של לשהות בתוך עצמי קצת יותר. למדתי להקשיב לשקט, לרעש, למה שביניהם, למחשבות שלי ולהטיל ספק בהכל תוך כדי.. "

בהערכה כנה, מיכל גבריאלוב

"יואב יקר, רציתי להודות על מי שאתה והפגישה אתך. במשך שנים אני לומדת את האהבה האוניברסלית מתוך כוונה לחיות בשלום ובאהבה. עברתי דרך ארוכה וזכיתי לשינויים משמעותיים בחיי. הרגשתי נפלא אך ההרגשה שחסר משהו לא נתנה לי מנוח. לא הבנתי מה חסר עד שהקשבתי למדיטציה בהנחייתך להכרת ההוויה. התחברתי לכל מילה שלך ולמקום שהוא מעבר לשכל ומעבר למילים"

תודה מעומק הלב, רונית קרייצמן

"המתנה שלי היתה ללמוד לפגוש את המחשבות שלי בהבנה, אני מזהה את המחשבות שלי ובוחן את התוקף שלהן ואת טבען. זה מחזק ומרענן. ההמחשות והאנלוגיות שלך מעבירות את המסר ממש טוב בעיניי. "

ניר כתריאל

מי אני?

מה אתם מחפשים? מה אתם רוצים לדעת על המורה הרוחני שלכם? מהו הדבר הכי חשוב שצריך להיות למאמן שלכם? אולי תופתעו לגלות שאין לי שום סיפור מרגש וקורע לב למכור לכם. לא הייתי נזיר בטיבט או בהודו, לא הגעתי לתחתית של החיים ואז חוויתי הארה באופן קסום ומסתורי. האמת היא שאני בן אדם רגיל לגמרי, לא כל כך שונה מכם.

אחד מהמורים המוערכים ביותר שלי אומר שמורה רוחני אמיתי זה אחד שמכיר בבירור בכך שאין לו מה ללמד את התלמידים שלו. ובעצם כך, הדבר הראשוני ואולי החשוב ביותר שמורה כזה עושה, הוא לא להטעות אנשים בחיפושם אחר האמת. אז אם יש משהו שאני יכול לומר לכם עם יד על הלב זה זה, שאני באמת מרגיש ככה.

ואם כבר מדברים על רגשות, אז רציתי גם לשתף אתכם שאני מרגיש מאוד בר מזל ומוקיר תודה על כך שפגשתי (ואני עדיין פוגש) מורים מצוינים בחיי, על כל הדרכים הרוחניות שעברתי, על כל זרמי המדיטציה שתרגלתי ובכלל על כל אותן נסיבות שעשו ועושות אותי לתלמיד ולמורה של הבלתי ניתן ללמידה: המציאות.


אותה מציאות שכאשר אנחנו באים במגע ישיר איתה תוך לימוד ותרגול מדיטציה, מתפוגגים להם המתחים הנפשיים. אותה אחת שהכרות אינטימית איתה מאפשרת לנו: לראות שהחיים הם הרפתקאה, לחיות בשלווה ובקלילות ולפעול בהשראה ובאהבה. זוהי בעצם המשימה שלי - להדריך, לכוון ולאמן אנשים לחיות חיים מאושרים ופוריים יותר מתוך רווחה נפשית בלתי מותנית.
אני מזמין אתכם להתעורר לחיים חדשים.

נתראה :)♥


לפרטים נוספים ולשאלות:
yoav@mentorme.co.il
054-7929566 

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.