.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

להתעורר אל הרגע הזה
מפגש לימוד ותרגול מדיטציה | בהנחיית יואב זילכה

יום שישי, 29 בדצמבר 2017
בשכונת אם המושבות, פתח תקווה | 09:00-11:30
עלות השתתפות: 80 ש"ח לאדם

במהלך המפגש... 

נערוך הכרות אינטימית עם מרחב לא ידוע ממנו נובעים בטבעיות: אושר, חופש ושלווה

נלמד 2 דרכים פשוטות לתרגול מדיטציה ופיתוח נוכחות בחיי היום יום

נטעם מהמדיטציה כאפשרות להפגת מתחים נפשיים והנאה מחיים קלילים ורגועים יותר

נוכל לשאול שאלות שמעסיקות או מעניינות אותנו, שכן המפגש ישלב פרקי זמן של תרגול יחד עם פרקי זמן של שיחה ושאלות

להרשמה מלאו פרטיכם כאן:

שימו ♥ מספר המשתתפים מוגבל

תודה על המתנה של לשהות בתוך עצמי

"יואב, תודה שהסבת את תשומת ליבי לשקט ועל המתנה של לשהות בתוך עצמי קצת יותר. למדתי להקשיב לשקט, לרעש, למה שביניהם, למחשבות שלי ולהטיל ספק בהכל תוך כדי.. "

בהערכה כנה, מיכל גבריאלוב

לא הבנתי מה חסר עד שהקשבתי למדיטציה בהנחייתך

"יואב יקר, רציתי להודות על מי שאתה והפגישה אתך. במשך שנים אני לומדת את האהבה האוניברסלית מתוך כוונה לחיות בשלום ובאהבה. עברתי דרך ארוכה וזכיתי לשינויים משמעותיים בחיי. הרגשתי נפלא אך ההרגשה שחסר משהו לא נתנה לי מנוח. לא הבנתי מה חסר עד שהקשבתי למדיטציה בהנחייתך להכרת ההוויה. התחברתי לכל מילה שלך ולמקום שהוא מעבר לשכל ומעבר למילים"

תודה מעומק הלב, רונית קרייצמן

זה מחזק ומרענן...

"המתנה שלי היתה ללמוד לפגוש את המחשבות שלי בהבנה, אני מזהה את המחשבות שלי ובוחן את התוקף שלהן ואת טבען. זה מחזק ומרענן. ההמחשות והאנלוגיות שלך מעבירות את המסר ממש טוב בעיניי. "

ניר כתריאל

למדתי להתייחס למחשבות כריקות וחולפות

"למדתי להתייחס למחשבות כריקות וחולפות. לא להתייחס אליהן יותר מדי ברצינות, למרות שהן צבעוניות. ההמחשות שלך גאוניות! אהבתי את העבודה האישית עם המשתתפים. מאד נהניתי! הנושא הועבר בצורה קצבית, זורמת, ותוך שיתוף הקהל, מה שעזר לשמור על עירנות מיטבית".

אסתר מיכאל

למה שתבזבזו את זמנכם היקר ועוד ביום שישי, על המפגש הזה?

הרי אתם יכולים לעשות הרבה דברים אחרים: סידורים, קניות, לפגוש חבר/ה לקפה, ללכת לים, לעשות ספורט, לקחת את הילדים לבריכה או כל דבר אחר שלא חשבתי עליו כשכתבתי את הפסקה הזו... אז למה שתקדישו את ה"פריים טיים" של יום שישי בבוקר למפגש מדיטציה? התשובה אולי נמצאת דווקא בשאלה אחרת שאני מאוד ממליץ לכם לשאול את עצמכם מעת לעת (בייחוד כשאתם מוטרדים או עמוסים): "מה חשוב לי באמת? מה חשוב בחיי יותר מכל דבר אחר?"

סביר להניח שזה לא יהיה רק דבר אחד אלא כמה דברים. סביר גם להניח שלפחות אחד מהדברים האלה יהיה הבריאות והאושר שלכם ושל אהובי ליבכם. אני לא בטוח שיש משהו חשוב יותר מלהיות שלווים ומאושרים, הן עבור עצמנו והן עבור משפחתנו והקרובים לנו. אם כך, כמה מהדברים שאנו עושים בשגרה תורמים בעקביות לשלוות הנפש ולאושר שלנו? מה אנו עושים כדי להיות פחות טרודים ומתוחים ויותר פנויים וחיוניים?

לו"ז מתוכנן של המפגש:

09:00-09:20  מבוא
09:20-09:50  תרגול - סשן ראשון
09:50-10:10   שאלות
10:10-10:20    הפסקה קלה להתרעננות
10:20-10:50   תרגול - סשן שני
10:50-11:10    שאלות
11:10-11:30     סיכום

מי אני?

מה אתם מחפשים? מה אתם רוצים לדעת על המורה הרוחני שלכם? מהו הדבר הכי חשוב שצריך להיות למאמן שלכם? אולי תופתעו לגלות שאין לי שום סיפור מרגש וקורע לב למכור לכם. לא הייתי נזיר בטיבט או בהודו, לא הגעתי לתחתית של החיים ואז חוויתי הארה באופן קסום ומסתורי. האמת היא שאני בן אדם רגיל לגמרי, לא כל כך שונה מכם.

אחד מהמורים המוערכים ביותר שלי אומר שמורה רוחני אמיתי זה אחד שמכיר בבירור בכך שאין לו מה ללמד את התלמידים שלו. ובעצם כך, הדבר הראשוני ואולי החשוב ביותר שמורה כזה עושה, הוא לא להטעות אנשים בחיפושם אחר האמת. אז אם יש משהו שאני יכול לומר לכם עם יד על הלב זה זה, שאני באמת מרגיש ככה.

ואם כבר מדברים על רגשות, אז רציתי גם לשתף אתכם שאני מרגיש מאוד בר מזל ומוקיר תודה על כך שפגשתי (ואני עדיין פוגש) מורים מצוינים בחיי, על כל הדרכים הרוחניות שעברתי, על כל זרמי המדיטציה שתרגלתי ובכלל על כל אותן נסיבות שעשו ועושות אותי לתלמיד ולמורה של הבלתי ניתן ללמידה: המציאות.

אותה מציאות שכאשר אנחנו באים במגע ישיר איתה תוך לימוד ותרגול מדיטציה, מתפוגגים להם המתחים הנפשיים. אותה אחת שהכרות אינטימית איתה מאפשרת לנו: לראות שהחיים הם הרפתקאה, לחיות בשלווה ובקלילות ולפעול בהשראה ובאהבה. זוהי בעצם המשימה שלי - להדריך, לכוון ולאמן אנשים לחיות חיים מאושרים ופוריים יותר מתוך רווחה נפשית בלתי מותנית. אני מזמין אתכם להתעורר לחיים חדשים.

נתראה :) 

∼ ∼ ∼ ∼ ∼ ∼ ∼ ∼ ∼ ∼ ∼
לפרטים נוספים ולשאלות
תרגישו חופשי:
0547929566
או

yoav@mentorme.co.il© כל הזכויות שמורות ליואב זילכה

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.